Op de glamoureuze avond van 9 maart 2024 was de wereld getuige van een adembenemende samensmelting van traditie en elegantie op het prestigieuze podium van Miss World 2024. Een historisch moment ontvouwde zich toen de 13 fast-track winnaars over de helling liepen en prachtige Indiase silhouetten sierden die zorgvuldig waren gemaakt voor de debuutshow van Sanjay Leela Bhansali, “Heeramandi – The Diamond Bazaar”. Ze werden vergezeld door de sterrencast uit de serie: Manisha Koirala, Sonakshi Sinha, Aditi Rao Hydari, Richa Chadha, Sanjeeda Shaikh en Sharmin Segal.
De 71e Miss World werd op 9 maart gekroond in het Jio World Convention Center in Mumbai, India, in een prachtig geproduceerd evenement door Endemol Shine India en live gestreamd door Sony Liv.
Eerst werd aangekondigd dat Yasmina Zaytoun uit Libanon de ‘1st Runner-up’ is. Ze kreeg een kroon van de eerdere Miss World Karolina Bielawska uit Polen. Vervolgens werd bekendgemaakt dat Pyszková de nieuwe Miss World is. De winnares nam plaats op een gouden troon. Vervolgens nam Bielawska de kroon van haar hoofd en plaatste deze op het hoofd van de nieuwe titeldraagster. Aansluitend maakte de 71e Miss World al zwaaiend een rondje over het podium.
